ØstlendingenNyheter
På forhånd uttalte både Picazzo og Contrazt å være godt fornøyde med sine respektive plateproduksjoner. Det så ut til at publikum også var det, i hvert fall hvis vi skal dømme etter trafikken på dansegulvet.
Picazzo satser kanskje på et yngre publikum enn Contrazt. Vokalist Eirik Tilliy i Picazzo uttalte til Radio Østlendingen i forkant at målet var å få damene til å dåne under plateslippet lørdag kveld.
Om de ikke klarte det noe humoristiske målet Trezz dansebandtrio synger om, var det ikke langt unna. Fans fra fjern og nær kom for å overvære plateslippet. Helt fra Skien kom det folk.
Contrazt er i motsetning til Picazzo i startfasen av den musikalske karrieren. Med sin tradisjonelle danseband-stil treffer de nok et noe eldre publikum enn det Picazzo gjør.
Dette til tross, gjorde de to orkesterene en god figur i to-spann på dansegulvet i Våler.
Publisert lørdag 05. mai 2007 kl. 00:00.
Sist oppdatert søndag 06. mai 2007 kl. 19:18.
(8 bilder)
(17 bilder)
(26 bilder)
(20 bilder)
Live Fotball
Følg fotballen direkte her.
Elverum håndball
Se nyheter om Elverum Håndball her.
TV-guiden
Sjekk hva som går på TV i kveld og fremover.
Prisguiden
Sjekk hvor varer er billigst.
(8 bilder)
(14 bilder)
(9 bilder)
(10 bilder)
(1 bilder)
(3 bilder)
(4 bilder)
(5 bilder)
| DR1: | 21:25 | Jersild Live |
|---|---|---|
| BBC World: | 21:30 | World Business Report |
| Sky News: | 21:30 | News, Sport & Weather |
| SVT HD: | 22:00 | Debatt (1) |
| NRK Alltid nyheter: | 22:00 | BBC World Service |