Slik spilles 2. divisjon i 2017

ÅPNER MOT SKEID: Nybergsund åpner mot Skeid og Tom Nordlie på Sundbana i første seriekamp den 17. april.

ÅPNER MOT SKEID: Nybergsund åpner mot Skeid og Tom Nordlie på Sundbana i første seriekamp den 17. april. Foto:

Artikkelen er over 2 år gammel

Sundet åpner hjemme mot Tom Nordlie og Skeid, mens HamKam må til Asker, men allerede i andre runde smeller det ordentlig på Briskeby.

DEL

Den 22. april møtes HamKam og Brumunddal på Briskeby og er det første av årets lokalpoppgjør i nye andredivisjons avdeling 1.

Serien sparkes i gang den 17. april.

Sundet åpner som sagt mot Skeid på Sundbana, mens de i de neste kampene møter Follo (b), Bærum (h), Alta (b), KFUM (b) og Vålerenga 2 (h).

16. mai spille det ikke runde i 2. divisjon.

Etter møtene med Asker og Dala, må HamKam til Finnsnes, før Grorud kommer til Briskeby.

Brumunddal åpner mot Kjelås, før de møter Raufoss og Skeid i tredje og fjerde runde.

Lokaloppgjørene spilles slik: HamKam - Dala (22. april), Sundet - Dala (3. juni), Sundet - HamKam (1. juli), Dala - HamKam (5. august),  Dala - Sundet (16. september), HamKam - Sundet (14. oktober).

Hele terminlista under:

RundeHjemmelagBortelagDato/tidDag
1Finnsnes-Grorud17.04.17 18:00Mandag
1Alta-Follo17.04.17 18:00Mandag
1Nybergsund -Skeid 17.04.17 18:00Mandag
1Vålerenga 2-Raufoss17.04.17 18:00Mandag
1Asker-HamKam17.04.17 18:00Mandag
1Brumunddal-Kjelsås17.04.17 18:00Mandag
1KFUM-Bærum17.04.17 18:00Mandag
2Kjelsås-Finnsnes22.04.17 16:00Lørdag
2HamKam-Brumunddal22.04.17 16:00Lørdag
2Raufoss-Asker22.04.17 16:00Lørdag
2Skeid-Vålerenga 222.04.17 16:00Lørdag
2Follo-Nybergsund22.04.17 16:00Lørdag
2Bærum-Alta22.04.17 16:00Lørdag
2Grorud-KFUM22.04.17 16:00Lørdag
3Finnsnes-HamKam29.04.17 16:00Lørdag
3Grorud-Kjelsås29.04.17 16:00Lørdag
3Nybergsund-Bærum29.04.17 16:00Lørdag
3Vålerenga 2-Follo29.04.17 16:00Lørdag
3Asker-Skeid29.04.17 16:00Lørdag
3Brumunddal-Raufoss29.04.17 16:00Lørdag
3KFUM-Alta29.04.17 16:00Lørdag
4HamKam-Grorud05.05.07 16:00Lørdag
4Raufoss-Finnsnes05.05.07 16:00Lørdag
4Skeid-Brumunddal05.05.07 16:00Lørdag
4Follo-Asker05.05.07 16:00Lørdag
4Bærum-Vålerenga 205.05.07 16:00Lørdag
4Alta-Nybergsund05.05.07 16:00Lørdag
4Kjelsås-KFUM05.05.07 16:00Lørdag
5Finnsnes-Skeid13.05.17 16:00Lørdag
5Grorud-Raufoss13.05.17 16:00Lørdag
5Kjelsås-HamKam13.05.17 16:00Lørdag
5Vålerenga 2-Alta13.05.17 16:00Lørdag
5Asker-Bærum13.05.17 16:00Lørdag
5Brumunddal-Follo13.05.17 16:00Lørdag
5KFUM-Nybergsund13.05.17 16:00Lørdag
6Raufoss-Kjelsås20.05.17 16:00Lørdag
6Skeid Fotball-Grorud20.05.17 16:00Lørdag
6Follo-Finnsnes20.05.17 16:00Lørdag
6Bærum-Brumunddal20.05.17 16:00Lørdag
6Alta-Asker20.05.17 16:00Lørdag
6Nybergsund-Vålerenga 220.05.17 16:00Lørdag
6HamKam-KFUM20.05.17 16:00Lørdag
7Finnsnes-Bærum27.05.17 16:00Lørdag
7Grorud-Follo27.05.17 16:00Lørdag
7Kjelsås-Skeid27.05.17 16:00Lørdag
7HamKam-Raufoss27.05.17 16:00Lørdag
7Asker-Nybergsund27.05.17 16:00Lørdag
7Brumunddal-Alta27.05.17 16:00Lørdag
7KFUM-Vålerenga 227.05.17 16:00Lørdag
8Skeid-HamKam03.06.17 16:00Lørdag
8Follo-Kjelsås03.06.17 16:00Lørdag
8Bærum-Grorud03.06.17 16:00Lørdag
8Alta-Finnsnes03.06.17 16:00Lørdag
8Nybergsund-Brumunddal03.06.17 16:00Lørdag
8Vålerenga 2-Asker03.06.17 16:00Lørdag
8Raufoss-KFUM03.06.17 16:00Lørdag
9Finnsnes-Nybergsund 10.06.17 16:00Lørdag
9Grorud-Alta10.06.17 16:00Lørdag
9Kjelsås-Bærum10.06.17 16:00Lørdag
9HamKam-Follo10.06.17 16:00Lørdag
9Raufoss-Skeid 10.06.17 16:00Lørdag
9Brumunddal-Vålerenga 210.06.17 16:00Lørdag
9KFUM-Asker10.06.17 16:00Lørdag
10Follo-Raufoss17.06.17 16:00Lørdag
10Bærum-HamKam17.06.17 16:00Lørdag
10Alta-Kjelsås17.06.17 16:00Lørdag
10Nybergsund-Grorud17.06.17 16:00Lørdag
10Vålerenga 2-Finnsnes17.06.17 16:00Lørdag
10Asker-Brumunddal17.06.17 16:00Lørdag
10Skeid-KFUM17.06.17 16:00Lørdag
11Finnsnes-Asker24.06.17 16:00Lørdag
11Grorud-Vålerenga 224.06.17 16:00Lørdag
11Kjelsås-Nybergsund24.06.17 16:00Lørdag
11HamKam-Alta24.06.17 16:00Lørdag
11Raufoss-Bærum24.06.17 16:00Lørdag
11Skeid-Follo24.06.17 16:00Lørdag
11KFUM-Brumunddal24.06.17 16:00Lørdag
12Bærum-Skeid01.07.17 16:00Lørdag
12Alta-Raufoss01.07.17 16:00Lørdag
12Nybergsund-HamKam01.07.17 16:00Lørdag
12Vålerenga 2-Kjelsås01.07.17 16:00Lørdag
12Asker-Grorud01.07.17 16:00Lørdag
12Brumunddal-Finnsnes01.07.17 16:00Lørdag
12KFUM-Follo01.07.17 16:00Lørdag
13Grorud-Brumunddal22.07.17 16:00Lørdag
13Kjelsås-Asker22.07.17 16:00Lørdag
13HamKam-Vålerenga 222.07.17 16:00Lørdag
13Raufoss-Nybergsund22.07.17 16:00Lørdag
13Skeid-Alta22.07.17 16:00Lørdag
13Follo-Bærum22.07.17 16:00Lørdag
13Finnsnes-KFUM22.07.17 16:00Lørdag
14Grorud-Finnsnes29.07.17 16:00Lørdag
14Follo-Alta29.07.17 16:00Lørdag
14Skeid-Nybergsund29.07.17 16:00Lørdag
14Raufoss-Vålerenga 229.07.17 16:00Lørdag
14HamKam-Asker29.07.17 16:00Lørdag
14Kjelsås-Brumunddal29.07.17 16:00Lørdag
14Bærum-KFUM29.07.17 16:00Lørdag
15Finnsnes-Kjelsås05.08.17 16:00Lørdag
15Brumunddal-HamKam05.08.17 16:00Lørdag
15Asker-Raufoss05.08.17 16:00Lørdag
15Vålerenga 2-Skeid05.08.17 16:00Lørdag
15Nybergsund-Follo05.08.17 16:00Lørdag
15Alta-Bærum05.08.17 16:00Lørdag
15KFUM-Grorud05.08.17 16:00Lørdag
16HamKam-Finnsnes12.08.17 16:00Lørdag
16Kjelsås-Grorud12.08.17 16:00Lørdag
16Bærum-Nybergsund12.08.17 16:00Lørdag
16Follo-Vålerenga 212.08.17 16:00Lørdag
16Skeid-Asker12.08.17 16:00Lørdag
16Raufoss-Brumunddal12.08.17 16:00Lørdag
16Alta-KFUM12.08.17 16:00Lørdag
17Grorud-HamKam19.08.17 16:00Lørdag
17Finnsnes-Raufoss19.08.17 16:00Lørdag
17Brumunddal-Skeid19.08.17 16:00Lørdag
17Asker-Follo19.08.17 16:00Lørdag
17Vålerenga 2-Bærum19.08.17 16:00Lørdag
17Nybergsund-Alta19.08.17 16:00Lørdag
17KFUM-Kjelsås19.08.17 16:00Lørdag
18Skeid-Finnsnes26.08.17 16:00Lørdag
18Raufoss-Grorud26.08.17 16:00Lørdag
18HamKam-Kjelsås26.08.17 16:00Lørdag
18Alta-Vålerenga 226.08.17 16:00Lørdag
18Bærum-Asker26.08.17 16:00Lørdag
18Follo-Brumunddal26.08.17 16:00Lørdag
18Nybergsund-KFUM26.08.17 16:00Lørdag
19Kjelsås-Raufoss02.09.17 16:00Lørdag
19Grorud-Skeid02.09.17 16:00Lørdag
19Finnsnes-Follo02.09.17 16:00Lørdag
19Brumunddal-Bærum02.09.17 16:00Lørdag
19Asker-Alta02.09.17 16:00Lørdag
19Vålerenga 2-Nybergsund02.09.17 16:00Lørdag
19KFUM-HamKam02.09.17 16:00Lørdag
20Bærum-Finnsnes09.09.17 16:00Lørdag
20Follo-Grorud09.09.17 16:00Lørdag
20Skeid-Kjelsås09.09.17 16:00Lørdag
20Raufoss-HamKam09.09.17 16:00Lørdag
20Nybergsund-Asker09.09.17 16:00Lørdag
20Alta-Brumunddal09.09.17 16:00Lørdag
20Vålerenga 2-KFUM09.09.17 16:00Lørdag
21HamKam-Skeid16.09.17 16:00Lørdag
21Kjelsås-Follo16.09.17 16:00Lørdag
21Grorud-Bærum16.09.17 16:00Lørdag
21Finnsnes-Alta16.09.17 16:00Lørdag
21Brumunddal-Nybergsund16.09.17 16:00Lørdag
21Asker-Vålerenga 216.09.17 16:00Lørdag
21KFUM-Raufoss16.09.17 16:00Lørdag
22Nybergsund -Finnsnes23.09.17 16:00Lørdag
22Alta-Grorud23.09.17 16:00Lørdag
22Bærum-Kjelsås23.09.17 16:00Lørdag
22Follo-HamKam23.09.17 16:00Lørdag
22Skeid-Raufoss23.09.17 16:00Lørdag
22Vålerenga 2-Brumunddal23.09.17 16:00Lørdag
22Asker-KFUM23.09.17 16:00Lørdag
23Raufoss-Follo30.09.17 16:00Lørdag
23HamKam-Bærum30.09.17 16:00Lørdag
23Kjelsås-Alta30.09.17 16:00Lørdag
23Grorud-Nybergsund30.09.17 16:00Lørdag
23Finnsnes-Vålerenga 230.09.17 16:00Lørdag
23Brumunddal-Asker30.09.17 16:00Lørdag
23KFUM-Skeid30.09.17 16:00Lørdag
24Asker-Finnsnes07.10.17 16:00Lørdag
24Vålerenga 2-Grorud07.10.17 16:00Lørdag
24Nybergsund-Kjelsås07.10.17 16:00Lørdag
24Alta-HamKam07.10.17 16:00Lørdag
24Bærum-Raufoss07.10.17 16:00Lørdag
24Follo-Skeid07.10.17 16:00Lørdag
24Brumunddal-KFUM07.10.17 16:00Lørdag
25Skeid Fotball-Bærum14.10.17 16:00Lørdag
25Raufoss-Alta14.10.17 16:00Lørdag
25HamKam-Nybergsund 14.10.17 16:00Lørdag
25Kjelsås-Vålerenga 214.10.17 16:00Lørdag
25Grorud-Asker14.10.17 16:00Lørdag
25Finnsnes-Brumunddal14.10.17 16:00Lørdag
25Follo-KFUM14.10.17 16:00Lørdag
26Brumunddal-Grorud21.10.17 16:00Lørdag
26Asker-Kjelsås21.10.17 16:00Lørdag
26Vålerenga 2-HamKam21.10.17 16:00Lørdag
26Nybergsund -Raufoss21.10.17 16:00Lørdag
26Alta-Skeid21.10.17 16:00Lørdag
26Bærum-Follo21.10.17 16:00Lørdag
26KFUM-Finnsnes21.10.17 16:00Lørdag

Artikkeltags