Elverum J15 var suverene i B-finalen mot Sogndal på Ekebergsletta fredag ettermiddag.

Aurora Skjelbreid Ellingsen og Mina Gråbergsveen sørget for to scoringer til de hvite og svarte før pause.

Men Elverum-jentene stoppet på ingen måte der. Skjelbreid Ellingsen scoret sitt andre for dagen da hun la på til 3-0 før Mille Myrvold satte 4-0 like før 40 minutter var spilt.

Sogndal reduserte like etter, men Elverum var aldri truet og vant komfortabelt 4.1

Også Elverum G15 spilte finale i B-sluttspillet fredag.

De klarte ikke følge opp jentenes fantastiske finale-prestasjon.

Etter et imponerende B-sluttspill ble det til slutt tap for Tromsø i finalen.

Nordlendingene vant kampen 2-0.

21 lokale lag fra Flisa i sør til Os i nord har vært i aksjon under Norway Cup denne uka. Slik har det gått med lagene:

Elverum Fotball

Elverum Fotball G14 1:

Bækkelagets SK - Elverum 7-0

Elverum - Utleira IL 1-2

Molde FK - Elverum 5-0

Elverum Fotball G14 1 er klare for b-sluttspill.

32-delsfinale: Pors Fotball 2 - Elverum Fotball 1 0-2

16-delsfinale Elverum Fotball 1 - Nes SK G14 0-2

Elverum Fotball G14 2:

Elverum - KFUM 1 0-4

Nesodden - Elverum 3-4

Fet - Elverum 1-1

Elverum Fotball G14 2 er klare for a-sluttspill

32-delsfinale: Gimletroll IK-Fotball 1 - Elverum 8-1

Elverum Fotball G15:

Elverum - Ready 2 0-3

Spjelkavik - Elverum 2-1

Elverum - Charlottenlund SK 2 1-3

Torvastad - Elverum 1-11

Elverum Fotball G15 er klare for b-sluttspill

32-delsfinale Elverum - Asker SKK 2 8-0

16-delsfinale Selfors Ungdomslag - Elverum 0-3

8-delsfinale Elverum - Kjelsås 1-0

Kvartfinale Elverum - Radøy FK 3-0

Semifinale Rustad - Elverum 1 - 2

Elverum G15 er klare for finale i B-sluttspillet mot Tromsø IL fredag kl. 12.30.

Elverum Fotball G16

Elverum - Vilasanta (Italia) 2-1

Valder IL Ellingsøy - Elverum 1-1

Flaktveit - Elverum 7-2

Elverum G16 er klare for b-sluttspillet.

32-delsfinale: Hasle-Løren - Elverum 5-6 etter straffer

16-delsfinale Ekko/Aureosen/Gossen - Elverum 1-0

Elverum Fotball J13 1

Varegg Fotball Nordnes - Elverum 1-1

Elverum - Sportsklubben Vedavåg Karmøy 1-3

Elverum - Lyn 3 3-0

Elverum Fotball J13 1 er klare for b-sluttspill.

16-delsfinale Elverum - Frigg Oslo 2-0

8-delsfinale Gjøa SC Brooklyn (USA) - Elverum 1-0

Elverum Fotball J13 2

Skeid 2 - Elverum 2-3

Elverum - Skjergard/Nordre Fjell 0-1

Nordstrand - Elverum 1-0

Elverum J13 er klare for b-sluttspillet

16-delsfinale: Elverum - Høybråten og Stovner IL 0-1

Elverum Fotball J15

Stange/Vallset - Elverum 1-1

Elverum - Vindafjord 4-1

Elverum - Skjergang/Nordre Fjell 0-3

Elverum Fotball J15 er klare for b-sluttspill.

16-delsfinale: Elverum - Odda FK 6-0

8-delsfinale Kopervik FK - Elverum 0-6

Kvartfinale Elverum - Egge 2-0

Semfinale Røa IL Stjerner - Elverum 1-2

Elverum er klare for finale mot Vålerenga fredag klokken 11.20.

Elverum Fotball J16

Elverum - SIF/Hessa IL 3-2

Stålbrott/Melbo - Elverum 0-0

Elverum - Skarp IF 0-0

Elverum Fotball J16 er klare for a-sluttspill.

Kvartfinale Vind IL - Elverum 1-0.

Rena IL

Rena IL J16

Rena - Tjørvågil/Moltu/Gurskøy - 5-0

Bremnes - Rena 5-1

Rena - Alvdal 6-1

Grand Bodø - Rena 3-1

Rena IL J16 er klare for b-sluttspill

8-delsfinale Rena IL - Falkeid IL 5-1

Kvartfinale Rena IL - Frogner 3 - 2

Semifinale Rena IL - Kvaløya 4 - 5

Flisa AIL

Flisa AIL G14 1

Farsund og Lista IL - Flisa AIL 2-1

Flisa AIL - Varegg 2 - 10-0

Flisa AIL - Røa 3-1

Flisa AIL G14 1 er klare for a-sluttspill.

32-delsfinale: Flisa AIL - Korsvoll IL 6-7 etter straffer

Flisa AIL G14 2

Flisa AIL - Vestfossen IF 0-6

Lyn 1 - Flisa AIL 13-0

Sotra Sportsklubb - Flisa AIL 14-0

Flisa AIL G14 2 er klare for b-sluttspill

Ranheim IL - Flisa AIL 6-0

Flisa AIL G16

Flisa AIL - Nesbyen IL 0-14

Træff - Flisa AIL 0-0

Flisa AIL - Øyestad IF Fotball 1-3

Flisa AIL G16 er klare for b-sluttspill

32-delsfinale: Brattvåg IL - Flisa AIL 1-0

Flisa AIL J13

Røa IL - Flisa AIL 1-3

Flisa AIL - Kvaløya SK J09-1 1-0

Flisa AIL - Varegg Fotball 2-3

Flisa AIL J13 er klare for a-sluttspill

16-delsfinale Flisa AIL - Sotra Sportsklubb 1-0

8-delsfinale Blindheim IL - Flisa AIL 2-0

Trysil FK

Trysil FK J19

Hallingdal FK - Trysil FK 2-0

Trysil FK - Verdal IL 0-5

Trysil FK - Bremnes 2 1-1

Trysil FK J19 er klare for b-sluttspill.

8-delsfinale: Saltdalkameratene - Trysil FK 5-4

Koppang FK

Koppang FK G16

Osterøy IL/Fotlandsvåg IL - Koppang FK 0-2

Koppang FK - Farsund og Lista IL 1-0

Lyn - Koppang 0-4

Koppang FK er klare for a-sluttspill

32-delsfinale Koppang FK - KFUM-Kameratene Oslo 1 0-1

Tolga/Vingelen/Os/Nansen

Tolga/Vingelen/Os/Nansen G16

Ready - Tolga/Vingelen/Os/Nansen 2-1

Tolga/Vingelen/Os/Nansen - Follebu/Gausdal 3-1

Tolga/Vingelen/Os/Nansen - Nordhordland BK - 1-1

Tolga/Vingelen/Os/Nansen er klare for a-sluttspill

32-delsfinale Hødd IL - Tolga/Vingelen/Os/Nansen 3-0

Tynset

Tynset G19

Bergen Nord 1 - Tynset 5-0

Tynset - Åkra IL Fotball 1 0-1

Tynset - Brumunddal 4-1

Tynset G19 er klare for b-sluttspill

16-delsfinale Tynset - Fleet Spurs Kusasa (Storbrittania) 0-1

Tynset J17

Nore Neset IL Os 1 - Tynset 2-2

Tynset - Bogafjell Idrettslag 3.0

Tynset - Academy Elite (Mexico) 1-1

Tynset J17 er klare for a-sluttspill

16-delsfinale Tynset - Torvastad 2-1

8-delsfinale Lillestrøm 1 - Tynset 12 - 1

Alvdal IL

Alvdal G16

Alvdal IL - Kviteseid IL 2-0

Frigg Oslo - Alvdal IL 1-2

Harding IL - Alvdal IL 3-1

Alvdal G16 er klare for b-sluttspill

32-delsfinale Alvdal IL - Haslum 4-2

16-delsfinale Follebu/Gausdal - Alvdal IL 5-0

Alvdal G19

Aksla IL - Alvdal 2-3

Alvdal IL - Os TF 0-4

Kopervik - Alvdal IL 0-0

Alvdal IL G19 er klare for a-sluttspill

32-delslfinale Trond IL 1 - Alvdal IL 0-4

16-delsfinale Falkeid IL - Alvdal IL 1-0

Alvdal J16

Alvdal IL - Grand Bodø 0-8

Tjørvåg IL/Moltu IL/Gurskøy - Alvdal IL 2-2

Rena IL - Alvdal IL 6-1

Bremnes IL - Alvdal IL 0-0

Alvdal IL J16 er klare for b-sluttspill.

8-delsfinale TUIL Tromsdalen Fotball - Alvdal IL 6-0